Společnost Stavebniny Holub s.r.o. je rodinná společnost, která se v oblasti stavebnictví pohybuje již od roku 1996 a našim cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb.

Nabízíme příznivé ceny, kvalitní servis našich produktů, široký sortiment stavebních materiálů a v neposlední řadě také poradenskou činnost.

Postupným rozvojem firmy jsme dosáhli pokrytí všech požadavků našich zákazníků v oblasti stavebních materiálů až po hobby zboží.

Přijďte se sami přesvědčit o tom, že naše služby jsou na odborné úrovni. Rádi vám zajistíme skutečný ráj pro váš byt, dům i zahradu.

Prodáváme převážně materiály na hrubou stavbu zn. Porotherm, Heluz, Porfix, Ytong, Sendwix, Profiblok. Materiály na zdění a omítky firmy Hasit, PCI, štuky Sika, Weber. Kompletní materiály na zateplení fasád, polystyrény, extrudované polystyrény, hmoždinky, lišty, perlinka Vertex, omítky PCI, Weber..

Sádrokartonový systém Norgips, sádrokartony GKB, GKBI, GKF, profily SDK a příslušenství.

Dále betonové výrobky firmy Diton, základové tvárnice, dlažby, ploty, kanalizační roury, komínové systémy Schiedel, nářadí, šroubky atd. 

Pro získání cenové nabídky můžete poslat poptávku

stavebniny.holub@seznam.cz nebo prodejna.stholub@seznam.cz
Zákaznické centrum 777 190 145